Otomatik Kepenk Nedir ?

ileotomatik kepenk ankara

Otomatik Kepenk Nedir ?

otomatik kepenk nedir

Eski kepenklerden demir veya saç kepenkleri kullanırken her zaman zorlanmışızdır ve sürekli olarak bakim gerektirmekte bunun yanı sıra takılma ve arıza çıkarmaktaydı. Şimdi otomatik kepenk yani kumandalı yada motorlu kepenk olarak da bilinen kepenk sistemleri bakım gerektirmediği gibi sorun çıkarma olasılığı da çok düşüktür.

Uzaktan kumanda ile tek tuş basarak otomatik olarak kendi açılıp, kapanan son teknoloji bir sistemdir.

Kepenk Nedir ?

Dükkan, pencere, kapı, garaj kapısı gibi yerlerin girişlerini extra olarak korumak amaçlı yapılan saç, demir, alüminyum ve çelik kapatma sistemlerine kepenk denir.

Mağaza ve iş yerlerinin güvenliğini sağlarken bir yandan da günümüz teknolojisinin olanaklarından faydalanarak zahmetsiz, sorunsuz ve uzun ömürlü çalışma şekline sahip güvenliği attırılmıştır.

Siz müşterilerimiz için kolaylığı ayağınıza kadar getirdik. Yorulmadan üşenmeden dükkanlarınıza otomatik kepenk taktırabilir siniz.

Yazar hakkında

otomatik kepenk ankara administrator

Otomatik kepenk ankara olarak ankarada otomatik kepenk, sineklik, cam balkon ve panjur sistemleri üzerine kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir.

2 yorum

kepenk kullanıcısıYayın tarihi12:36 pm - Eyl 28, 2017

Dükkanıma yaptırdık beş yıl oldu sanırım kullanımı ve görünümü çok güzel memnunum

cengizYayın tarihi10:50 am - May 7, 2018

Otomatik kepenk bence yüz yılın icadı hem kullanışlı hem güvenli hemde uzun ömürlü eski kepenklerden kurtulduk artık otomatik kepenkler sayesinde

Bir cevap yazın

03124478213
WhatsApp